- Více informací: https://eu.aoc.com/gaming/products/monitors/u28g2xu2-bk
Značka Agon by AOC uvádí na trh nový 28” herní monitor AOC Gaming U28G2XU2, jenž láká na obnovovací frekvenci 144 Hz a brilantní odezvu 1 ms GtG.
Novinka disponuje dvěma porty HDMI 2.1, jež podle výrobce nabízí větší šířku pásma než HDMI 2.0, což umožňuje přenášet signál 4K @ 144 Hz a vyšší. Nechybí ani DisplayPort 1.4, což znamená, že může přijímat 4 různé zdroje videa v rozlišení 4K.
U28G2XU2 je zároveň vybaven ergonomickým stojanem s možností nastavení výšky o 130 mm a velkým rozsahem náklonu, otáčení a možností otáčení o 90°. Samozřejmostí je vestavěný režim LowBlue a technologie FlickerFree.